15.15-16.00
Special 1 FU
Lilla Ridhuset
Gith Hansson
Jonathan Lundgren
Pommac
 
första
Anna-Karin Karlsson-Bauman
Sune
 
första
16.30-17.30
Ti10
Stora Ridhuset
Gith Hansson
Joline Nordqvist
Lindis
 
första
Enya Joakimsdottir
Krasse
 
första
Bea Warnqvist
Goldie
 
första
Alvida Säfström
Minova
 
första
Eira Tapper
Mandy
 
första
Tilde Holmberg
Apache
 
första
Joshua Perrett
Cesar
 
första
Elev 1
 
Hedda Blomma
Juvel
 
första sista
Emanuella Lundqvist
Balou
 
första
Joar Erikers
Lupin
 
första
17.30-18.30
Ti3
Stora Ridhuset
Gith Hansson
Hoppning
Linnéa Kalm
Bobby
 
första
Esther Davies
Bristol
 
första
Ella Carlsson
Cilone "Zillen"
 
första
Majken Hyden
Freja
 
första
Ida Hagström
Mandy
 
Ebba Hagström
Lindis
 
sista
Lisa Burghauser
Billie
 
första
Rebecka Jonsson
Minova
 
Ida Lindholm
Cat
 
första
Frida Forssberg
Mickel
 
första
17.30-18.30
Ti11 NV
Lilla Ridhuset
Annelie Andersson
Markarbete / Hoppning
Elenor Danielsson
Kipra
 
första
Christina Helmér
Darkella
 
första
Michael Sörsäter
Applejack Joe
 
första
Tinne Ingesson
Millie
 
första
Johan Blomma
Qalypso
 
första
Rasmus Andersson
Sune
 
sista
Camilla Oscarsson
Livinga
 
första
Maria Pantazi
Marcus
 
första
Linnea Jonasson
Pommac
 
18.30-19.30
Ti2
Lilla Ridhuset
Annelie Andersson
Hoppning
Nelly Bodhammar
Cesar
 
sista
Stina Petersson
Dream
 
första
Mathilda Winberg
Apache
 
Helga Heijl
Minova
 
sista
Alva Hagström
Bobby
 
Malva Mimnagh
Krasse
 
sista
18.30-19.30
Ti6
Stora Ridhuset
Gith Hansson
Hoppning
Katarina Wiklund
Zhara
 
första
Anna Nygårdh Birgersson
Applejack Joe
 
Fredrik Wätterklint
Millie
 
Olle Tidlund
Figther
 
första
Hillevi Ternström
Marcus
 
Agnes Djurberg
Qalypso
 
sista
Malin Murhed
Bambina
 
första
Cathrine Kjellman
Springbank
 
första
Elinor Nyberg
Kairo
 
första sista
Felicia Gustafsson
Livinga
 
sista
19.30-20.30
Ti12 fd M6
Stora Ridhuset
Gith Hansson
Hoppning
Ester Rydell
Niko
 
första
Greta Rydell
Colleen, görs iordning i spolspiltan
 
första sista
Ayman al-Ayoubi
Cornelia
 
första
Elin Göransson
Billie
 
sista
Micaela Rogersten
Lupin
 
Alba Nilsson
Pommac
 
sista
Sarah Ceranic
Mandy
 
sista
Axel Lange
Mickel
 
sista
Ann-Catrin Rydell
Kipra
 
Mårten Rydell
Robust
 
första
Philippa Ekhager Roos
Liberija
 
första sista
Annice Strandh
Bambina
 
19.30-20.30
Ti4
Lilla Ridhuset
Annelie Andersson
Hoppning
Alice Holmberg
Dream
 
sista
Linn Hagstrand
Balou
 
sista
Sigrid Hagstrand
Bobby
 
sista
Izabell Fors
Cilone "Zillen"
 
sista
Elin Appell
Apache
 
sista
Smilla Wärnelius
Goldie
 
sista
Clara Rengfors
Freja
 
sista
Klara Lundqvist
Bristol
 
Klara Rosell
Tindra, görs iordning i spolspiltan
 
första
Alva Larsson
Cat
 
Beata Andersson
Millie
 
sista
20.30-21.30
Ti5
Lilla Ridhuset
Annelie Andersson
Hoppning
Emma Sandelin Holifield
Darkella
 
sista
Ida Sonesson
Gravve
 
första sista
Filippa Langborg
Roland
 
första sista
Hannah Olsson
Bristol
 
sista
Clara Svedberg
Cornelia
 
sista
chloe perrett
Tindra, görs iordning i spolspiltan
 
sista
Magda Preimer
Cat
 
sista
Linnea Larsson
Niko
 
sista
Matilda Green
Lupin
 
sista
Fellie Hermansson
Callas
 
första sista
20.30-21.30
Ti8
Stora Ridhuset
Gith Hansson
Hoppning
Malin Andersson
Figther
 
sista
Mari Lönn
Springbank
 
sista
Josefin Dufmats
Marcus
 
sista
Julia Sjödin
Kipra
 
sista
Narin Yousef
Saga
 
första sista
Madeléne Josefsson
Prinsen
 
första sista
Mikael Nyström
Applejack Joe
 
sista
Åsa Haraldsson
Zhara
 
sista
Jenny Lindström
Bambina
 
sista
Karolina Sjödin
Stjerne
 
första sista
Charlotte Lundgren
Robust
 
sista